୬୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଏପରି କିଛି କଲେ ଯାହା ପତ୍ନୀ ମାନ୍ୟତା ନିଜକୁ ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ, ଏହି କଥା କହିଥିଲେ |

ସୁପରଷ୍ଟାର ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘କେଜିଏଫ୍ ଅଧ୍ୟାୟ ୨’ ପାଇଁ ଆଜିକାଲି ହେଡଲାଇନରେ ଅଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇଛି ଯାହା ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି | ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଶାରୀରିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଛନ୍ତି | ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍ ହେବା ପରେ ମାନ୍ୟତା ଦତ୍ତ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯାତ୍ରା ର ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିବାବେଳେ ଏକ ବିଶେଷ କ୍ୟାପସନ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି |

ମାନ୍ୟତା ଏହି କଥା ଲେଖିଛନ୍ତି |
ମାୟାଟାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅଂଶୀଦାର ହୋଇଥିବା ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କୁ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ଶରୀରରେ ଟାଟୁ ଦେଖାଯିବା ସହିତ ଜିମ୍ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଶରୀର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି | ଚିତ୍ରରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ଭିଡିଓ ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କାହାଣୀରେ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏବଂ ତୁମେ ପୁଣି ଗର୍ଜନ କର | ମୁଁ ତୁମକୁ ଭରସା କରେ।’

ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଭୂମିକା |
ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମାନ୍ୟତା ଏହି ପ୍ରଶଂସା ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଏହା ସହିତ, ୬୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ, ସମସ୍ତେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ଏହି ଶୈଳୀକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ଦେଖିବା ପରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କୁ ‘ଆଡେରା’ର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ସନ୍ ରୋଲରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହା ସହିତ, ସେ ମହାନ ସଂଳାପ ମଧ୍ୟ କହୁଥିବାର ଦେଖାଯାଏ |

KGF ରିଲିଜ୍ |
ଏପ୍ରିଲ୍ ୧୪ ରେ, ‘KGF: ଅଧ୍ୟାୟ ୨’ (KGF ଅଧ୍ୟାୟ ୨) ବହୁଳ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ | ମେଗା ଆକ୍ସନ୍ ଚିତ୍ତରଞ୍ଜନ ନିର୍ମାତାମାନେ ଟ୍ରେଲର ଲଞ୍ଚ ଇଭେଣ୍ଟରେ କୌଣସି ପଥରକୁ ଅନାବୃତ ଛାଡିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ | ଏହାପୂର୍ବରୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ୨୦୨୨ ମସିହାରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଥିଲା କିନ୍ତୁ କରୋନା ମହାମାରୀ ହେତୁ ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ଅନେକ ଥର ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଥିଲା |

KGF କାହାଣୀ |
KGF ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର କାହାଣୀ କୋଲାର ଗୋଲ୍ଡ ଫିଲ୍ଡସ୍ ବିଷୟରେ ସକ୍ରିୟ ମାଫିଆ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏବଂ ଏହି କାହାଣୀଟି KGF ଅଧ୍ୟାୟ ୨ ରେ ଅଧିକ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ | ଏହି ସିନେମାରେ କନ୍ନଡ ରକିଂ ଷ୍ଟାର ୟଶ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବାବେଳେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ଭିଲେନ୍ ଆଡେରା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ରେଭେନା ଟଣ୍ଡନ୍ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଭୂମିକା ତୁଲାଉଥିବା ବେଳେ ଦେଶର ସବୁଠୁ ବଡ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ମୃତ୍ୟୁ ୱାରେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଜାରି କରିଛନ୍ତି।







Leave a Comment