ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସଲମାନ ଖାନ ଶୀଘ୍ର ପିତା ହୁଅନ୍ତୁ , ପରଦା ଏକ ବଡ଼ ରହସ୍ୟରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି |


ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ | ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଚମତ୍କାର ଅଭିନୟ ହେତୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ନାମ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସକ୍ରିୟ ପାଇବେ | ମର୍ଦାନୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କର ନକ୍ଷତ୍ର ଅଭିନୟକୁ ସମସ୍ତେ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ମିଳିଥିଲା ​​କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଡଲାଇନରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚା କରିଥିଲେ | ବନ୍ଧୁଗଣ, ସଲମାନ ଏବଂ ରାନୀ ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଆଜିକାଲି ରାନୀ ସଲମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ରାନୀଙ୍କୁ ସବୁଆଡେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଉଛି | ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗକୁ କହିବା |

ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ପିତା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି…

ବନ୍ଧୁଗଣ, ସଲମାନ ବଲିଉଡର ଜଣେ ବହୁତ ବଡ ଅଭିନେତା, ଯାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦର୍ଶାଏ ଯେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ଅଭାବ ନାହିଁ | ସେଗୁଡ଼ିକର ସ୍ଥାନରୁ ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନକୁ ଗୁଣ ଅଛି | କେବଳ ଭାରତରେ ନୁହେଁ ଦୁବାଇରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଏକ ଘର ଅଛି। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସବୁବେଳେ ଚିନ୍ତିତ ଥିବା କଥା ହେଉଛି ତାଙ୍କ ବିବାହ | ସଲମାନଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ୫୬ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଛି କିନ୍ତୁ ସେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ବିବାହ ସମାଧାନ କରିନାହାଁନ୍ତି। ସଲମାନ ପ୍ରାୟତ ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ଏହି ଜିନିଷରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି ନାହିଁ | କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଏହି ଖବର ବାହାରକୁ ଆସୁଛି ଯେ ସଲମାନ ଏବଂ ସୋନାକ୍ଷୀ ବିବାହ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ସତ ନୁହେଁ | ଏହା ଉପରେ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ନିଜର ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସଲମାନ ଅନେକ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଛନ୍ତି |



ରାନୀ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ସଲମାନ ଖାନ ଶୀଘ୍ର ପିତା ହୁଅନ୍ତୁ?

ଯେଉଁଥିପାଇଁ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ନିକଟତମ ବନ୍ଧୁ ସଲମାନ ପିତା ହୁଅନ୍ତୁ, ସେ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ଝିଅ ଆଦିରା ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି | ହଁ, ରାନୀ ତାଙ୍କ ଝିଅ ହେତୁ ସଲମାନଙ୍କୁ ପିତା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ଯାହାଫଳରେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଖେଳନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ହୁଅନ୍ତି |



ଯଦି ଆମେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ କଥା ହେବା, ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଶ୍ରୀମତୀ ଚାଟାର୍ଜୀ ବନାମ ନରୱେ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ | ଏଥିସହିତ ସଲମାନ ଖାନ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଲାଲ ସିଂ ଚାଡଡା, ଟାଇଗର ଇତ୍ୟାଦି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ।




Leave a Comment