ରଣବୀର ଏବଂ ଆଲିଆ କପୁର ପରିବାରର ପରମ୍ପରାକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇବେ, ବିବାହ ପରେ ଏହି କାମ କରିବେ |

ଆଜିକାଲି ବଲିଓଡ଼ ପ୍ରିୟ ଦମ୍ପତି ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ବିବାହ ଖବରରେ ରହିଯାଇଛି। ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ନୂଆ ଅପଡେଟ୍ ବାହାରୁଛି | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏପ୍ରିଲ ୧୩ ରୁ ୧୫ ମଧ୍ୟରେ ବିବାହ କରିବେ। ୧୩ ରେ ଉଭୟଙ୍କ ମେହେନ୍ଦୀ ସମାରୋହ, ୧୪ ଏପ୍ରିଲରେ ହଲଦି ଏବଂ ୧୫ ଏପ୍ରିଲରେ ବିବାହ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି।

ଏହା ସହିତ ଦୁହେଁ ମୁମ୍ବାଇର ଚେମ୍ବୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଅବସ୍ଥିତ ଆର.କେ ବଙ୍ଗଳାଠାରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ନୀଟୁ କପୁର ଏବଂ ଇଷି କପୁର ଏଠାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏବେ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ବିବାହ ପରେ ମୁମ୍ବାଇର ଗୁରୁଦ୍ୱାରରେ ଲଙ୍ଗର କରିବେ। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ନୀଟୁ ଏବଂ ଇଷି ବିବାହ ପରେ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ଗୁରୁଦ୍ୱାରରେ ଲଙ୍ଗର କରିଥିଲେ। ସେହିଭଳି ରଣବୀର ଏବଂ ଆଲିଆ ମଧ୍ୟ ବିବାହ ପରେ ଲଙ୍ଗର କାମ କରିବେ |

ପଞ୍ଜାବୀ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ବିବାହ ପରେ ଲଙ୍ଗର ସଂଗଠିତ ହେବାକୁ ପଡିବ। ଏହି ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ରଣବୀର-ଆଲିଆ ମଧ୍ୟ ମୁମ୍ବାଇର ଜୁହୁ ଏବଂ ବାନ୍ଦ୍ରା ମଧ୍ୟରେ ଅବସ୍ଥିତ ଏକ ଗୁରୁଦ୍ୱାରରେ ବିବାହ ପରେ ଭୋଜନ ଆୟୋଜନ କରିବେ | ସୂଚନାନୁସାରେ, ରଣବୀର-ଆଲିଆ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ଦଳକୁ ଏକ ‘ଅଣ-ପ୍ରକାଶ ଚୁକ୍ତି’ ସ୍ୱାକ୍ଷର କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି।

ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଏହି ମହାନ୍ ବିବାହରେ ପରିବାର, ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କର ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ମଧ୍ୟ ଯୋଗଦେବେ | ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା କିଛି ଅତିଥିଙ୍କ ନାମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଆୟାନ ମୁଖାର୍ଜୀ, କରଣ ଜୋହର, ଆଦିତ୍ୟ ରୟ କାପୁର, ବିକି କୈଶଲ-କ୍ୟାଟ୍ରିନା କାଫ, ରଣଭୀର ସିଂ-ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭନସାଲୀ, ଜୋୟା ଅଖତର, ବରୁଣ ଧାୱନ, ରୋହିତ ଧାୱନ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ତାଲିକାରେ ମାସାବା ଗୁପ୍ତା, ଶାହରୁଖ ଖାନ, ଅର୍ଜୁନ କପୁର, ଫ୍ୟାଶନ ଡିଜାଇନର୍ ମନୀଷ ମଲହୋତ୍ରା ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ରଂଜନ ଅଛନ୍ତି।







Leave a Comment