ଯୌନ ସମ୍ପର୍କକୁ ଉପଭୋଗ କରିନଥିଲେ, ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ | କଣ କହିଲେ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ବିବାଦ ସହ ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି, ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିବା ଯୌନ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ପର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର ଷ୍ଟର୍ମୀ ଡାନିଏଲ୍ସଙ୍କ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଦାବିକୁ ନେଇ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ତାଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ ଖରାପ ୯୦ ସେକେଣ୍ଡ ବୋଲି ଷ୍ଟର୍ମୀ ଡାନିଏଲ୍ସ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରାୟ ୧୫ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମେଲାନିଆଙ୍କ ପିଠି ପଛରେ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ସହ ମୋର ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା।

 

ଷ୍ଟର୍ମୀ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ହୋଟେଲ ରୁମରେ ଟ୍ରମ୍ପ ଆମେରିକୀୟ ଅଭିନେତା ବର୍ଟ ରେନୋଲ୍ଡସଙ୍କ ଶୈଳୀରେ ବେଡ ପାଖରେ ଉଲଗ୍ନ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ। ମୁଁ ଯେତେବେଳେ କୂଳକୁ ଗଲି, ସେ ଖଟ ଉପରେ ଠିଆ ହୋଇ କହିଲା ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତୁମର ପାଳି | ମୁଁ କହିଲି କ’ଣ? ତେଣୁ ସେ କହିଛନ୍ତି ମୁଁ ଚାହେଁ ତୁମେ ମୋତେ ଦେଖାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛ ତୁମେ କେତେ ଖରାପ ଚାହୁଁଛ କିମ୍ବା ଟ୍ରେଲର ପାର୍କକୁ ଫେରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ | ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ଷ୍ଟର୍ମୀ ଡାନିଏଲ୍ସ ତତ୍କାଳୀନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ବିଷୟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ, ସେ ଅନେକ ମାସ ଧରି ଆମେରିକୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମର ମୁଖ୍ୟ ଖବର ପାଲଟିଗଲେ |

 

୨୦୧୬ ରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ସମୟରେ ଷ୍ଟର୍ମି ଡାନିଏଲ୍ସଙ୍କୁ ନୀରବ ରଖିବା ପାଇଁ ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ ୧୩୦,୦୦୦ ଡଲାର ଦେଇଥିବାର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲା। ଏହି ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଟ୍ରମ୍ପ ମେଲାନିଆ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେବା ମାତ୍ରେ ଛାଡପତ୍ର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଏହି ମାମଲା ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ।








Leave a Comment