ନାଗ ସାପ ହଠାତ୍ ଘରୁ ବାହାରି ଆସିଲା,ମଣିଷ ହାତରୁ ପାଣି ପିଇଲା, ସାପର ଚମତ୍କାର ଏଭଳି ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କଲା |


ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯେଉଁଥିରେ ସାପର ଚମତ୍କାର ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ବିଷାକ୍ତ ସାପ କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି | ଏହି ଘଟଣା କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଘଟିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହା ପୁଣି ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା | ଭିଡିଓରେ ଯେପରି ଦେଖାଯାଏ ଏକ ଘରେ ଏକ କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରା ବାହାରକୁ ଆସେ | ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ନର୍ଭସ ହୋଇଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ତା’ପରେ ସାପର ଚମତ୍କାର ବୋଲି ଡାକନ୍ତି |

ମାଛ ଜାଲରେ ଧରାଯାଇଥିବା ବିଶାଳ କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରା |
ପୂର୍ବ ଭାରତରେ, କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରା ଏକ ମାଛଧରା ଜାଲରେ ଏବଂ ଏକ ଗୁଣ୍ଡ ପତ୍ରରେ ଧରାପଡିଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ସ୍ଥାନୀୟ ଗ୍ରାମବାସୀ ଫାଶରେ ପଡ଼ିଥିବା ସାପକୁ ଦେଖିଲେ, ସେମାନେ ସାପ ଉଦ୍ଧାରକାରୀ ମିର୍ଜା ଆରିଫଙ୍କୁ ଡାକିଲେ।

କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରାଙ୍କ ଭିଡିଓ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା
ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ‘ଦୋଡୋ’ ଦ୍ୱାରା ଅପଲୋଡ୍ ହୋଇଥିବା ଏକ ଭିଡିଓରେ ସାପର ଚମତ୍କାର ଏକ ସାପକୁ ବାଡ଼ିରେ ଧରି ଏକ ଖୋଲା ସ୍ଥାନକୁ ନେଇଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି | ଏହି ସମୟରେ, ନିଜକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ, କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରା ତାଙ୍କ ହୁଡ୍ ବାହାର କରି ବସିଗଲେ | କିଛି ସମୟ ପରେ କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରା ବିଶ୍ରାମ ନେବା ଆରମ୍ଭ କଲେ |

ଏକ ବଡ ବୋତଲରୁ ସାପକୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଜଳ |

ତା’ପରେ ମିର୍ଜା ଆରିଫ କୋବ୍ରା ପାଇଁ ପାଣି ବୋତଲ ଆଣି ତା’ପରେ ଏହାକୁ ପିଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | ସାପ ପାଟି ଖୋଲି ଜଳକୁ ଗିଳିଥିବାର ଦେଖିପାରେ | ଶୋଷ ମେଣ୍ଟାଇବା ପରେ ସାପଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ରାମ ନେଇଥାଏ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହାକୁ ସହଜରେ ଏକ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ବାକ୍ସରେ ରଖିଥାଏ |

Leave a Comment