ଉର୍ଫି ଜାଭେଦ୍ ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ଲାଲ୍ ଟପ୍ ଦେଖାଉଥିଲେ, ତା’ପରେ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ, ଉର୍ଫି ଲଜ୍ଜାରେ ଜଳ-ଜଳ ହୋଇଗଲା!

ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ତାରକା ଉର୍ଫି ଜାଭେଡ୍ ଏକରୁ ଅଧିକ ଲୁକ୍ ସହିତ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରନ୍ତି | ଉର୍ଫିଙ୍କ ଚିତ୍ର ଏବଂ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପାଇଁ ମାତ୍ର କିଛି ମିନିଟ୍ ସମୟ ଲାଗେ | ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ଉର୍ଫିର ସର୍ବଶେଷ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି | ଏହି ଭିଡିଓରେ, ଉର୍ଫି ତାଙ୍କର ସର୍ବଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଚିତ୍ରଣ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Instant Bollywood (@instantbollywood)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Instant Bollywood (@instantbollywood)

ଉର୍ଫି ଜାଭେଡଙ୍କ ସର୍ବଶେଷ ଲୁକ୍: ନିକଟରେ ଉର୍ଫି ମୁମ୍ବାଇରେ ପାପାରାଜି ଦ୍ୱାରା ନଜର ଆସିଥିଲେ | ଏହି ସମୟରେ ଉର୍ଫି ଏକ ନାଲି ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଉର୍ଫିଙ୍କ ପୋଷାକରେ ଏକ ବଡ଼ ହୃଦୟ ଏତେ ପ୍ରଶସ୍ତ କଟା ସହିତ ତିଆରି କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଖି ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଯେଉଁ ଭିଡିଓଟି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଉର୍ଫି ଏହି ହୃଦୟ କାଟିବାରେ ଏକ ଅତି ସାହସିକ ଶୈଳୀରେ ତାଙ୍କର ଗଭୀର ରେଖା ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ କରିଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା | ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକ ଉର୍ଫିଙ୍କର ଏହି ସାହସିକ ଶୈଳୀକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି | ରାଖୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ: ଏହି ସମୟରେ ଉର୍ଫି ରାଖୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭେଟିଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟ ସୁନ୍ଦର ସୁନ୍ଦରୀ ପରସ୍ପର ସହ ବହୁତ ମଜା କରିଥିଲେ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରାଖୀ ଏବଂ ଉର୍ଫିଙ୍କ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ରାଖୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଉର୍ଫି ତାଙ୍କୁ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ନିଜ ପୋଷାକକୁ ଚମକାଇ ପଛରେ ରହି ନଥିଲେ ଏବଂ ରାଖୀଙ୍କ ପାଇଁ ସେ ଏତେ ବଡ ହୃଦୟ ଆଣିଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ।

ରାଖୀ ଉର୍ଫିଙ୍କୁ ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଦେଇଥିଲେ: ଏହି ସମୟରେ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ଉର୍ଫି ଜାଭେଦଙ୍କ ସହ ବହୁତ ମଜା କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା | ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କର ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହାକୁ ଭାଇରାଲ ଭାୟାନି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ, ରାଖୀ ଉର୍ଫିଙ୍କୁ ନାଚିବାକୁ କହୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି କିନ୍ତୁ ଉର୍ଫି ହାଇ ହିଲ୍ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ଅସମର୍ଥ |

ଉର୍ଫିର ପୋଷାକର ଭାବନା: ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା, ଉର୍ଫି ପ୍ରତିଦିନ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଇନ୍ସ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି | ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବୟସ ମାତ୍ର ୨୫ ବର୍ଷ, କିନ୍ତୁ ସେ ଫ୍ୟାଶନ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏକ ବଡ଼ ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି | ଫଟୋସୁଟ୍ ହେଉ କିମ୍ବା ସ୍ପଟଡ୍ ଲୁକ୍ ହେଉ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ଉର୍ଫି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଅଜବ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ, ସେ ସହରର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ପରିଣତ ହୁଅନ୍ତି |

ଉର୍ଫି ଜାଭେଡଙ୍କ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟସ: ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇ ଉର୍ଫି ହିନ୍ଦୀ ଟିଭି ସିରିଏଲରୁ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ସିରିଏଲ ‘ବାଡେ ଭାୟା କି ଦୁଲହାନିଆ’ କରିଥିଲେ | ଏହି ଉର୍ଫି ଅନେକ ସିରିଏଲରେ କାମ କରିବା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିଗ୍ ବସ୍ OTT ରୁ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି | ଆଜିକାଲି ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓରେ ଉର୍ଫି ଜାଭେଦ୍ ନିଆଁ ବିସ୍ତାର କରୁଛନ୍ତି। ଉର୍ଫି ଜାଭେଦ୍ ଇନଷ୍ଟା ରିଲ୍ ତିଆରି କରିବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଟ୍ରେଣ୍ଡିଂ ଗୀତରେ ନାଚୁଥିବାବେଳେ ସେ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି |








Leave a Comment